top of page

Opinie naszych pacjentów              

Gach Joanna

Mechnacz 19.07.2020

Szczerze polecam zabiegi w Centrum Medycyny Naturalnej u Pani Berty Rogus. Fachowa i miła obsługa.POLECAM

Renata G.

Poznań, 01.06.2019 r.

Do Centrum Medycyny Naturalnej w Skórzewie k/Poznania zgłosiłam się po pomoc jako osoba wątpiąca w poprawę swojego stanu zdrowia.

 Pani Bercie i Panu Marcinowi Rogus zawdzięczam przywrócenie mnie do Życia z wieloletniej ciężkiej depresji.

 Z całego serca dziękuję

Marta 25 l.

Poznań, 30.12.2018 r.

Polecam to miejsce! 😃 Pani Berta i Pan Marcin mają nieocenioną wiedzę o organiźmie człowieka. Gabinet klimatyczny, przyjazny dla pacjenta. 🙂

Barbara

Busko-Zdrój, 11.11.2018 r.

Szczerze polecam wszystkim Centrum Medycyny Naturalnej Berta Rogus w Busku-Zdroju. Jestem bardzo mile zaskoczona jak można bezinwazyjnie wyleczyć wiele schorzeń. W moim przypadku, kiedy leczenie konwencjonalne zawiodlo szukając ratunku natrafiłam na leczenie naturalne. Zrobiłam test obciążeń organizmu. Było tego sporo: bakterie, wirusy, patogeny. Zdecydowałam się na terapię w Centrum Medycyny Naturalnej. Naprawdę warto. Przeszłam płukanie jelit, pijawki, akupunkturę, biorezonans. Wymagało to dużo czasu i cierpliwości, ale efekty widoczne. Czuję, że wstąpiło we mnie nowe życie. Również zrobiłam test obciążeń moim córkom. U nich też efekty niewiarygodne! Jeszcze raz wszystkim polecam Centrum Medycyny Naturalnej w Busku-Zdroju, a pani Bercie i panu Marcinowi, którzy zawsze służą mi pomocą i dobrym słowem serdecznie dziękuje. Pozdrawiam również miły personel z Buska-Zdroju, a wszystkim, którzy zdecydują się korzystać z terapii w Centrum Medycyny Naturalnej życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Wdzięczna pacjentka.

Magdalena 34 l

Valenton 13 maja 2018 r.

Bardzo dziękuję za miłą i przede wszystkim, fachową opiekę. Zaangażowanie pracowników placówki w poprawę kondycji mojego zdrowia jeszcze bardziej zmotywowało mnie do dbania o siebie. Polecam w szczególności zabieg Hydrokolonoterapii. Profesjonalizm personelu sprawił, że zabieg przebiegł bezstresowo pomimo, że miałam wcześniej sporo obaw. W Centrum w Busku-Zdroj spędziłam 3 dni podczas których odbyłam detoks ogólny i serdecznie polecam ten turnus.

Barbara Lech

Szczaworyz, 17.04.2018 r.

Polecam wszystkim Centrum Medycyny Naturalnej Berta Rogus w Busku-Zdroju. Ponieważ od dłuższego czasu czułam się zle, odwiedziłam 9 lekarzy i żadnej poprawy nie było - postanowiłam zrobić test obciążeń organizmu w Centrum Medycyny u Pani Berty Rogus. Wyszły różne obciążenia, patogeny, bakterie, wirusy. Dlatego skorzystałam z 5 zabiegów oczyszczania jelit. Poczułam wówczas duzy przypływ energii. Skorzystałam również z pijawek plus biorezonans, zioła i homeopatia. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ czuje pozytywne efekty. Dzięki zabiegom wracam do życia. Odczułam dużą życzliwość od personelu i pomocne wskazówki od pani Berty i pana Marcina. Dla wszystkich którzy mają problemy zdrowotne gorąco polecam Centrum Medycyny Naturalnej w Busku-Zdroju. Korzystałam z wielu zabiegów i będę dalej korzystać bo czuję dużą poprawę swojego zdrowia. Wielkie dzięki ;)

Natalia

07.03.2018 r.

Polecam program odchudzania hCG oraz zabiegi hydrokolonoterapii. Jestem zadowolona z dotychczasowych efektów. Sama wielokrotnie próbowałam stracić na wadze lecz dopiero ten program oraz pomoc Pani Berty umożliwia mi skuteczne pozbycie się zbędnych kilogramów.

Roma Stanisz

Irlandia, 02.01.2018 r.

Razem z mężem postanowiliśmy zrobić sobie Vega Test w Berta Rogus. Znaleźliśmy powód wysokiej bilirubiny u mojego męża a ja mogłam sprawdzić czy mam jakieś pozostałości komórek nowotworowych. Skierowaliśmy naszą suplementację w odpowiednim kierunku i zastosowaliśmy się do zaleceń, które bardzo szybko przyniosły poprawę wyników. Dodatkowo obydwoje zdecydowaliśmy się na 3 zabiegi hydrokolonoterapii i dopiero wtedy odczuliśmy zmiany. Jemy zdrowiej, bo z jakiegoś powodu przestało nas ciągnąc do niezdrowych produktów, jesteśmy pełni energii i pomimo chorujących współpracowników my cały czas tryskamy energią. Dziękujemy Berta Rogus za wspaniała atmosferę i profesjonalna obsługę. Z całego serca polecamy!

Jakub 32 l.

15.10.2017 r.

Jestem pod wrażeniem kliniki, atmosfery i ciepła z jakim zostałem przyjęty :-) Miejsce jest czyste, energetyczne i świetnie się tam czułem.

Adam 43 l.

02.08.2017 r.

Miałem poważne problemy skórne. Dermatolodzy rozkładali ręce, a problem ciągle narastał. Zdecydowałem się na zrobienie badania Vega Test - Skan3D. Nie sądziłem, że jest to tak dokładna i wyczerpująca analiza organizmu. Odbyłem terapię, było tego sporo, bo i zioła i biorezonans, płukanie jelit, a nawet pijawki, ale poprawa jest ogromna. Bardzo polecam badanie u pana Rogusa.

Olga Olga

17.07.2017 r.

Polecam zabiegi hirudoterapii, pomogły mi na bóle głowy. Przy odpowiedniej pielęgnacji żadne ślady nie zostają 

Ania Dębińska

11.07.2017 r.

Rewelacja zabieg hydrokolonoterapii...podejście personelu świetne profesjonalne na wysokim poziomie....nie sądziłam że jelita mają tak duże znaczenie w samopoczuciu ...każdego z nas.Polecam i daje 5 gwiazdek *****

 

Barbara Szeląg

3.03.2017 r.

Byłam w Skórzewie jestem zachwycona jakością usług i skutecznością . Polecam wszystkim Centrum Medycyny Naturalnej Berta Rogus. Rewelacja jak można bezinwazyjnie wyleczyć różne schorzenia . Serdecznie pozdrawiam cały personel 

 

Hanna

Poznań, 12.12. 2016 r.

Szczerze polecam zabieg oczyszczania, ponadto korzystalam w gabinecie w Skórzewie z zabiegów z pijawkami. Podchodzillam do tych zabiegow bardzo sceptycznie, ale dzisiaj powiem, ze jestem fanką tych zabiegów

 

Zenon, 63 l.

Zielona Góra, 22.11.2016r.

Uratowali mi nogę przed amputacją. Co tu dużo mówić, są fenomenalini. 5 lekarzy mówło, że tylko zostaje amputacja. A ja chodzę i tańczę!!!!!

Leokadia Sowińska

Poznań, 10.06.2016 r.

Hydrokolonoterapia jest świetną metodą porządkowania ciała, a w centrum jest robiona barddzo profesjonalnie. Polecam!

Agnieszka, 36 l.

Pruszków, 19.05.2016 r.

Na początku maja skorzystałam z turnusu oczyszczającego. Wiosna to czas na porządki, szczególnie w swoim organizmie. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Czuję duży przypływ energii. Moje początkowe obawy związane z zabiegiem hydrokolonoterapii i hirudoterapii okazały się bezpodstawne. Pierwszy raz w życiu spotkałam się z taką życzliwością, delikatnością i wyczuciem podczas zabiegów. Jestem pełna wdzięczności za tak wspaniałe podejście do pacjenta. Podziwiam profesjonalizm, zaangażowanie i dbałość o każdy szczegół. Pani Berto, Panie Marcinie DZIĘKUJĘ i do zobaczenia.

Ewa

Poznań, 27.04.2016 r.

Korzystałam z gabinetu w listop 2014 roku. Moim zdaniem pełen profesjonalizm personelu i sprzętu, wrażliwość i zaangażowanie warte naśladowania. Skorzystałam z pakietu 5 hydrokolon plus procedura oczyszczania wątroby i woreczka + pijawki. Naprawdę warto! efekty były bardzo zadowalające. Uczucie lekkości, oczyszczona cera na twarzy, bóle pod prawym żebrem zniknęły to z pewnością efekt oczyszczania. Ale ze strony pacjenta trzeba sie w to naprawdę zaangażować i dobrze wypełniać zalecenia. Przy okazji wszystko dokładnie omówione i wyjaśnione przez Pana Marcina i Panią Bertę . Bardzo Państwu dziękuję.

Karina Walicka

Poznań, 05.03.2016 r.

Kiedy zawiodło leczenie konwencjonalne przy mojej starszej córce - leczenie sterydami kaszlu, który raz był traktowany jako refluks a raz jako zapalenie tchawicy, nawracającego kataru trwającego kilka tygodni, bóle brzucha- podjęłam decyzję o zmianie w sposobie leczenia. Test vega, następnie biorezonas (20 zabiegów) plus leki homeopatyczne, dały efekt po kilku miesiącach. Dziecko nie choruje, nawet się nie przeziębia, ustąpiły bóle brzucha. Młodszy syn również przeszedł test, który wykazał liczne "robactwo"w jego organizmie, które przysparzało nam wiele problemów (częste zachorowania na zapalenie oskrzeli, zapalenie spojówek, ogromne ilości śluzu w organizmie - "dłubanie w nosie" i ciągły katar, śluz w kale). Pozbyliśmy się ich dzięki 15 zabiegom oraz lekarstwom homeopatycznym.

Anna, 40 l.

Wolsztyn, 23.02.2016 r.

Polecam zabieg hirudoterapii. Miałam uraz uda/kolana z dużym krwiakiem (głęboko pod skórą), co utrudniało mi zginanie kolana. Krwiak wchłaniał się bardzo powoli (dzięki masażom), jednak już po pierwszym zabiegu z pijawkami zniknął! Polecam gabinet w Skórzewie.

Matuszewska Ewa, 52 l.

Sandomierz, 7.01.2016 r.

Korzystałam z 4 zabiegów pijawkami lekarskimi w Busku - Zdroju , ponieważ miałam nocne bóle nóg a ból potrafił obudzić mnie podczas snu , mam żylaki i problemy z krążeniem , podwyższony cholesterol i trójglicerydy . Gabinet znalazłam w internecie i od razu postanowiłam spróbować tej metody . Jestem bardzo zadowolona bo już widzę pozytywne efekty , żylaki się zmniejszyły a tzw pajączki zniknęły . Pani Monika terapeutka jest kompetentna oraz bardzo sympatyczna i wiele mi wytłumaczyła . Obecnie czekam na wizytę w celu ustalenia dalszych metod terapii a zwłaszcza w kierunku testu na pasożyty i wirusy . Bardzo gorąco polecam ten gabinet w Busku - Zdroju wszystkim , którzy mają problemy ze zdrowiem.

Klaudia, 25 l

Rzepin, 20.09.2015 r.

Słyszałam dużo dobrego o hydrokolonoterapii, jednak długo nie mogłam zecydować się na zabieg. Gdy zadzwoniłam do centrum otrzymałam bardzo rzetelne i wyczerpujące informacje, to mnie trochę ośmieliło i umówiłam termin. Bardzo krępowałam się tego zabiegu, zwłaszcza, że wykonywał go mężczyzna. Okazało się, że pan Marcin wspaniale potrafi zrobić wszystko tak że jest bardzo ok. Naprawdę pełen profesjonalizm i doświadczenie. A masaż brzucha - rewelacja!

Leokadia, 63 l.

Poznań, 2.07.2015 r.

Pojawiłam się w centrum z okropnym stanem nogi w wyniku powikłań cukrzycowych. Chirurdzy kilkakrotnie sugerowali mi już amputację stopy, ja jednak nie chciałam się z tym pogodzić. W centrum zaopiekowano się mną bardzo dokładnie. Wykonane były zabiegi larwoterapii - 3 razy, stawiane były pijawki oraz kąpiele w worku ozonowym. Zabiegów było dużo, ale dziś noga jest zagojona, nie ma martwicy, nic nie boli. Jestem bardzo wdzięczna. Dziękuję za pomoc i wrażliwość.

Joanna Molińska,

Poznań, 10.06.2015 r.

Poprzez terapię pozbywam się stopniowo alergii oraz co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło - zniknął mi ganglion na prawej dłoni, którego lekarze medycyny konwencjonalnej próbowali usuwać nawet chirurgicznie ale niestety nie przyniosło to żadnych efektów. Stosowałam hydrokolonoterapię, hirudoterapię, homeopatię oraz biorezonans. Nastepuje wzrost energii, witalności, poprawa jakości życia, dobre samopoczucie ogólne. Wszelkie zabiegi wykonywane są w bardzo przyjemnej atmosferze oraz w czystych i wysoce higienicznych warunkach. Dziękuję całemu personelowi :)

Adam Kwaśny, 53 l.

Poznań, 12.05.2015 r.

Jestem bardzo zadowolony z terapii.  Po kilku miesiącach leczenia pozbyłem się silnych bólów głowy. Terapia była długotrwała ale przyniosła efekty. Stosowałem homeopatię i biorezonans/
Dziękuję.

Ewa, 31 l.

Plewiska, 12.05.2015 r.

Początkowo byłam sceptyczna co do tych metod, ale byłam już u tylu specjalistów i stosowałam tyle leków, a córka ciągle chorowała na przeziębienia, kaszel. Postanowiłam spróbować terapii naturalnej. Okazało się, że ma w organiżmie pasożyty. Nadal nie wiem jak działa ta homeopatia i te prądy, ale faktem jest ogromna poprawa stanu zdrowia córki. Więc coś musi być w tej medycynie alternatywnej.  Dziękuję.

Karolina, 29 l.

Gniezno, 10.05.2015 r.

Od kiedy pamiętam męczyły mnie problemy z zaparciami. Wiecznie nadęty brzuch, bolesność, fatalne uczucie. Miałam 5 zabiegów hydrokolonoterapii, określoną dietę i zalecenie ruchu. Od razu przyszła ogromna poprawa. Wypróżnienia dość regularne i 5 kilo mniej. Naprawdę płukanie jelita to świetny zabieg w takich sytuacjach.

Ewelina, 48 l.

Poznań, 10.05.2015 r.

Korzystałam wielokrotnie z zabiegów z pijawkami lekarskimi, w tym z hirudomaseczki. Efekty rewelacyjne, wspaniałe samopoczucie. Zrealizowałam także cykl oczyszczania jelita grubego. Bardo polecam zabiegi w centrum. Świetny personel, doskonała obsługa.

Małgorzata, 44 l.

Poznań, 7.04.2015 r.

Przeszłam program odchudzania hCG. Nie było łatwo, sporo wyrzeczeń i jak dla mnie trudna dieta, ale z pomocą Pani Berty przebrnęłam przez calość. Efekt - 9 kilo mniej. Jestem naprawdę szczęśliwa :-)

Łucja, 55 l.

Poznań, 2.04.2015 r.

Wykonałam w centrum cykl zabiegów z pijawkami lekarskim z powodu żylaków. Po 6 zabiegach jest duża poprawa. Widoczność żylaków jest znacznie mniejsza, do tego uczucie ciężkości nóg i zmęczenia bardzo się poprawiło. Personel bardzo miły i kompetentny. 

Please reload

bottom of page