Turnus STOP Boreliozie  Słowacja - 6 dni
 
cena - 752 €
(2 osoba dopłata + 452 €)

NOCLEG I DIETA:

 • 5 x nocleg w apartamencie Villa Irene

 • dieta sokowa (warzywno - owocowa) przeciwpasożytnicza

 

PAKIET ZABIEGÓW:

 • badanie diagnostyczne Skan3D/ Vega Test (info o badaniu)

 • 3 zabiegi hydrokolonoterapii (info o zabiegu)

 • ziołowa terapia przy boreliozie i koinfekcjach

 • 10 zabiegów usuwających patogeny metodą biorezonansu (info o zabiegu

 • 3 zabiegi masażu klasycznego 

 • 3 kąpiele siarczkowe w zabytkowych łaźniach tureckich Hamman

 • 3 wizyty w kompleksie saunowym ZELENÁ ŽABA


DODATKOWO OTRZYMUJESZ:

 • szlafrok i ręczniki w trakcie pobytu

 • internet bezprzewodowy

 • bezpłatny parking


PROPONUJEMY RÓWIEŻ DODATKOWE AKTYWNOŚCI:

 • Nordic Walking – wypożyczenie kijków bezpłatnie

 • Lokalne atrakcje turystyczne kurortu

 

 

W celu rezerwacji terminu turnusu prosimy o kontakt z naszym centrum pod
nr telefonu +48 601 091 910  lub e-mail: kontakt@med-bertarogus.pl


Można także zarezerwować turnus przez formularz kontaktowy:

 

 

 

 

Serdecznie Zapraszamy!

 

 

Centrum Medycyny Naturalnej

BERTA ROGUS

Spa & Wellness 

Słowacja Villa Irene

 

W uzdrowiskowym kurorcie Trenczyńskie Cieplice na Słowacji, oferujemy Państwu wypoczynek w pięknej górskiej miejscowości, wypełnionej ciszą i atmosferą relaksu. W ramach turnusów oferujemy atrakcyjny zestaw zabiegów terapeutycznych.

Nasi kuracjusze mają do dyspozycji 8 przestronnych i komfortowych apartamentów wyposażonych w salon z kuchnią, osobną sypialnię i łazienkę oraz taras.  Willa znajduje się w sąsiedztwie lasu.

Nasze centrum to nie tylko miejsce wykonywania zabiegów i terapii, to także czas refleksji i koncentracji na własnym zdrowiu, spotkania, rozmowy i wymiana doświadczeń z ciekawymi ludźmi. To miejsce, w którym nabierzesz sił fizycznych i duchowych.

 

Podczas pobytu na turnusach oferujemy szeroką gamę zabiegów terapeutycznych, które dobieramy zgodnie z charakterem turnusu oraz indywidualnymi potrzebami każdej osoby.

 

Villa Irene znajduje w centrum miejscowości bezpośrednio w strefie uzdrowiskowej.

Turnus ma na celu przeprowadzenie pełnej diagnostyki w zakresie infekcji bakterią Borrelia burgdorferi, określenie objawów choroby i ewentualnych koinfekcji, a także innych obciążeń patogennych organizmu, jakie często towarzyszą boreliozie. Podczas turnusu prowadzona jest intensywna terapia immostymulująca przy pomocy zestawu ziół: kwiat wiązówki, kora wierzby białej, kora wierzby purpurowej, kora pau d' arco, korzeń arcydzięgla. Dodatkowa, odpowiednio skomponowana dieta sokowa oraz terapia biorezonansowa skierowana na usuwanie bakterii Borrelia, podnoszą możliwości walki organizmu z infekcją. 

 

Zasadnicze znaczenie ma tutaj terapia biorezonansowa, która bezpośrednio usuwa krętki borelii oraz inne zdefinowane podczas badania diagnostycznego patogeny z grupy pasożytów, bakterii, grzybów, wirusów i pierwotniaków. W trakcie terapii niezbędne jest wykonanie cyklu zabiegów hydrokolonoterapii - głębokiego płukania jelita grubego, którego zadaniem jest wzmocnienie systemu odporności. Dodatkowe zabiegi drenażu limfatycznego stymulują proces detoksykacji organizmu po intensywenej terapii oczyszczającej.

 

Podczas turnusu dowiesz się ponadto, jakie niedobory i dysfunkcje występują w Twoim organizmie, jak odpowiednio się odżywiać, jakie substancje pokarmowe uzupełniać, jak postępować dalej po turnusie w zakresie kontynuacji terapii ziołowej i suplementacji w celu przeciwdziałania rozwojowi choroby.