Turnus - Zdrowa prostata -  Słowacja - 6 dni
 
cena - 936 €
(2 osoba dopłata + 636 €)

NOCLEG I DIETA:

 • 5 x nocleg w apartamencie Villa Irene

 • oczyszczająca dieta sokowa (warzywno - owocowa)

 

PAKIET ZABIEGÓW:

 • badanie diagnostyczne Skan3D/ Vega Test (info o badaniu) 

 • 5 zabiegów hydrokolonoterapii (info o zabiegu

 • 5 zabiegów masażu - elektrostymulacji prostaty

  (używaną sondę pacjent otrzymuje na własność - może ją używać w dalszej terapii) 

 • kompozycja mieszanek ziołowych terapeutycznych dla prostaty

 • 10 zabiegów przeciwzapalnych i wspomagających pracę prostaty metodą biorezonansu (info o zabiegu) 

 • 3 zabiegi masażu klasycznego

 • codzienna terapia z zastosowaniem ziołowych czopków doodbytniczych

 • 3 kąpiele siarczkowe w zabytkowych łaźniach tureckich Hamman

 • 3 wizyty w kompleksie saunowym ZELENÁ ŽABA


DODATKOWO OTRZYMUJESZ:

 • szlafrok i ręczniki w trakcie pobytu

 • internet bezprzewodowy

 • bezpłatny parking


PROPONUJEMY RÓWIEŻ DODATKOWE AKTYWNOŚCI:

 • Nordic Walking – wypożyczenie kijków bezpłatnie

 • Lokalne atrakcje turystyczne kurortu

 

 

W celu rezerwacji terminu turnusu prosimy o kontakt z naszym centrum pod
nr telefonu +48 601 091 910  lub e-mail: kontakt@med-bertarogus.pl


Można także zarezerwować turnus przez formularz kontaktowy:

 

 

 

 

Serdecznie Zapraszamy!

 

 

Centrum Medycyny Naturalnej

BERTA ROGUS

Spa & Wellness 

Słowacja Villa Irene

 

W uzdrowiskowym kurorcie Trenczyńskie Cieplice na Słowacji, oferujemy Państwu wypoczynek w pięknej górskiej miejscowości, wypełnionej ciszą i atmosferą relaksu. W ramach turnusów oferujemy atrakcyjny zestaw zabiegów terapeutycznych.

Nasi kuracjusze mają do dyspozycji 8 przestronnych i komfortowych apartamentów wyposażonych w salon z kuchnią, osobną sypialnię i łazienkę oraz taras.  Willa znajduje się w sąsiedztwie lasu.

Nasze centrum to nie tylko miejsce wykonywania zabiegów i terapii, to także czas refleksji i koncentracji na własnym zdrowiu, spotkania, rozmowy i wymiana doświadczeń z ciekawymi ludźmi. To miejsce, w którym nabierzesz sił fizycznych i duchowych.

 

Podczas pobytu na turnusach oferujemy szeroką gamę zabiegów terapeutycznych, które dobieramy zgodnie z charakterem turnusu oraz indywidualnymi potrzebami każdej osoby.

 

Villa Irene znajduje w centrum miejscowości bezpośrednio w strefie uzdrowiskowej.

Turnus ma na celu poprawienie komfortu codziennego życia mężczyzny z przerostem prostaty oraz zapobieganie dalszemu rozrastaniu się gruczołu. Jest skierowany także do mężczyzn chcących działać zapobiegawczo i prewencyjnie na etapie kiedy nie występują jeszcze problemy z gruczołem. Istotną częścią pobytu jest przeprowadzenie pełnej diagnostyki w zakresie obciążeń patogennych, a także niedoborów mineralnych i witaminowych oraz dysfunkcji układów i organów. Częstą przyczyną patologicznych zmian w streczu są chorobotwócze patogeny występujące w drogach moczowo-płciowych np. rzęsistki, chlamydie, bakterie Enterococcus, grzyby i inne.  Ich eliminacja naturalnymi metodami daje duże szanse na poprawienie stanu prostaty. 

 

Podczas turnusu prowadzona jest terapia specjalną kompozycją ziołową w postaci naparów, a także terapia bezpośrednia przy użyciu elektrostymulacji prostaty za pomocą sondy rektalnej i doodbytniczych czopków ziołowych.

Przystawienie pijawek lekarskich w bliskich okolicach prostaty wywołuje efekt mocnego ukrwienia gruczołu oraz silne oddziaływanie przeciwzapalne. Hormony wydzielane przez pijawki takie jak progesteron, estradiol, testosteron, kortyzol wpływają pozytywnie na męski system hormonalny. Stosowane okłady z plastrów borowinowych mają także pozytywny wpływ na gruczoł i redukcję stanu zapalnego.

 

Istotne znaczenie ma terapia biorezonansowa, prowadzona w kierunu usunięcia ewentualnych patogenów obciążających prostatę, a także stabilizująca funkcje gruczołu. W trakcie turnusu wykonujemy cyklu zabiegów hydrokolonoterapii - głębokiego płukania jelita grubego, którego zadaniem jest usunięcie zanieczyszczeń jelitowych oraz odbudowa prawidłowej flory bakteryjnej. Zabieg ten także skutecznie bezpośrednio ogrzewa prostatę sprzyjając efektom terapii. Codziennie wykonujemy seanse saunowe.

Zabiegi masażu klasycznego relaksują i pobudzają detoksykację organizmu.

 

Podczas turnusu dowiesz się ponadto, jakie niedobory i dysfunkcje występują w Twoim organiźmie, jak odpowiednio się odżywiać przy schorzeniach prostaty, jakie substancje pokarmowe uzupełniać, jak postępować dalej po turnusie w zakresie profilaktyki schorzenia.