Turnus Pomoc tarczycy - 3 dni
 
cena - 1 320 zł

NOCLEG I DIETA:

  • 2 x nocleg

  • oczyszczająca, wspomagająca tarczycę dieta sokowa (warzywno - owocowa)

 

PAKIET ZABIEGÓW:


DODATKOWO OTRZYMUJESZ:

  • szlafrok i ręczniki w trakcie pobytu

  • nieograniczone dostęp do  kompleksu ogrodowego SPA: sauna fińska, altana, leżaki

  • dostęp do wspólnego salonu z kominkiem oraz kuchnią i jadalnią

  • internet bezprzewodowy

  • bezpłatny parking


PROPONUJEMY RÓWIEŻ DODATKOWE AKTYWNOŚCI:

  • Nordic Walking – wypożyczenie kijków bezpłatnie

  • Możliwość wypożyczenia rowerów  w cenie 20 zł/godz.

 

 

W celu rezerwacji terminu turnusu prosimy o kontakt z recepcją spa pod
nr telefonu +48 601 091 910  lub e-mail: kontakt@med-bertarogus.pl


Można także zarezerwować turnus przez formularz kontaktowy:

 

 

 

 

Serdecznie Zapraszamy!

 

 

Centrum Medycyny Naturalnej

BERTA ROGUS

Spa & Wellness 

 

W naszym ośrodku w uzdrowiskowym kurorcie Busko-Zdrój, oferujemy Państwu zakwaterowanie oraz szeroką ofertę zabiegów terapeutycznych.

 

Nasi kuracjusze mają do dyspozycji kameralne 1 i 2 - osobowe pokoje. W przestronnym, nastrojowym ogrodzie znajduje się zewnętrzna sauna  z prysznicem, altana i kameralne miejsca do wypoczynku, ćwiczeń, medytacji.

 

Nasze centrum to nie tylko miejsce wykonywania zabiegów i terapii, to także czas refleksji i koncentracji na własnym zdrowiu, spotkania, rozmowy i wymiana doświadczeń z ciekawymi ludźmi. To miejsce, w którym nabierzesz sił fizycznych i duchowych.

 

Podczas pobytu na turnusach oferujemy szeroką gamę zabiegów terapeutycznych, które dobieramy zgodnie z charakterem turnusu oraz indywidualnymi potrzebami każdej osoby.

 

Nasz ośrodek znajduje się 1,4 km od centrum miasta i strefy uzdrowiskowej przy trasie w kierunku Kielc.

Turnus ma na celu przeprowadzenie pełnej diagnostyki organizmu w zakresie zaburzeń pracy tarczycy, w tym obciążeń patogennych organizmu oraz intensywną terapię wspomagającą organ tarczycowy przy pomocy odpowiednio skomponowanej diety sokowej i ziołowej, oraz terapii biorezonansowej. To skuteczny sposób na wsparcie terapii zasadniczej w problemach wywołanych zaburzeniami hormonów tarczycowych.

 

Terapia jest połączeniem postnej terapii sokowej opartej o świeżo wyciskane soki oraz koktajle owocowo - warzywne wzbogaconej o odpowiednio dobraną kompozycją ziół normalizujących pracę tarczycy. Zasadnicze znaczenie ma tutaj terapia biorezonansowa, która bezpośrednio usuwa zdefinowane podczas badania diagnostycznego patogeny z grupy pasożytów, bakterii, grzybów, wirusów i pierwotniaków, które bardzo często obciążają tzw. oś tarczycową składającą się z przysadki i podwzgórza, tkanki tarczycy oraz jelit. W celu usprawnienia procesów powiązanych z funkcjami tarczycy niezbędne jest wykonanie cyklu zabiegów hydrokolonoterapii - głębokiego płukania jelita grubego, który działa oczyszczająco na układ pokarmowy.

 

Podczas turnusu dowiesz się ponadto, jakie niedobory i dysfunkcje występują w Twoim organiźmie, jak odpowiednio się odżywiać, jakie substancje pokarmowe uzupełniać, jak postępować dalej po turnusie w zakresie łagodzenia konsekwencji zaburzeń hormonalnych.

 

Turnus jest czasem wyciszenia emocji, usunięcia stresu, spokoju i relaksacji. Te czynniki psychiczno-emocjonalne są bardzo znaczące dla wrażliwego organu tarczycy i same w sobie stanowią duże wsparcie w chorobach tego organu.