Turnus odchudzający Słowacja - 6 dni
 
cena - 950 €
(2 osoba dopłata + 650 €)

NOCLEG I DIETA:

 • 5 x nocleg w apartamencie Villa Irene

 • redukcyjna dieta sokowa (warzywno - owocowa)

 

PAKIET ZABIEGÓW:

 • analiza składu i kondycji organizmu Quantum

 • 5 zabiegów hydrokolonoterapii (info o zabiegu

 • 10 zabiegów poprawiających metabolizm metodą biorezonansu (info o zabiegu) 

 • 3 zabiegi masażu modelującego / bańka chińska (30 min.)

 • 5 treningów sportowych - nordic walking, bieganie, joga

 • krople odchudzające hCG 

 • 3 kąpiele siarczkowe w zabytkowych łaźniach tureckich Hamman

 • 3 wizyty w kompleksie saunowym ZELENÁ ŽABA


DODATKOWO OTRZYMUJESZ:

 • szlafrok i ręczniki w trakcie pobytu

 • internet bezprzewodowy

 • bezpłatny parking


PROPONUJEMY RÓWIEŻ DODATKOWE AKTYWNOŚCI:

 • Nordic Walking – wypożyczenie kijków bezpłatnie

 • Lokalne atrakcje turystyczne kurortu

 

 

W celu rezerwacji terminu turnusu prosimy o kontakt z naszym centrum pod
nr telefonu +48 601 091 910  lub e-mail: kontakt@med-bertarogus.pl


Można także zarezerwować turnus przez formularz kontaktowy:

 

 

 

 

Serdecznie Zapraszamy!

 

 

Centrum Medycyny Naturalnej

BERTA ROGUS

Spa & Wellness 

Słowacja Villa Irene

 

W uzdrowiskowym kurorcie Trenczyńskie Cieplice na Słowacji, oferujemy Państwu wypoczynek w pięknej górskiej miejscowości, wypełnionej ciszą i atmosferą relaksu. W ramach turnusów oferujemy atrakcyjny zestaw zabiegów terapeutycznych.

Nasi kuracjusze mają do dyspozycji 8 przestronnych i komfortowych apartamentów wyposażonych w salon z kuchnią, osobną sypialnię i łazienkę oraz taras.  Willa znajduje się w sąsiedztwie lasu.

Nasze centrum to nie tylko miejsce wykonywania zabiegów i terapii, to także czas refleksji i koncentracji na własnym zdrowiu, spotkania, rozmowy i wymiana doświadczeń z ciekawymi ludźmi. To miejsce, w którym nabierzesz sił fizycznych i duchowych.

 

Podczas pobytu na turnusach oferujemy szeroką gamę zabiegów terapeutycznych, które dobieramy zgodnie z charakterem turnusu oraz indywidualnymi potrzebami każdej osoby.

 

Villa Irene znajduje w centrum miejscowości bezpośrednio w strefie uzdrowiskowej.

Turnus ma na celu redukcję wagi oraz przeprowadzenie diagnostyki organizmu w zakresie zaburzeń pracy systemu pokarmowego oraz metabolizmu pokarmów.  Terapię realizujemy przy pomocy odpowiednio skomponowanej niskokalorycznej diety, zabiegów hydrokolonoterapii, trenigów oraz zabiegów masażu. To skuteczny sposób na zgubienie zbędnych kilogramów oraz wypracowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

 

Terapia jest połączeniem specjalnie dobranej niskokalorycznej diety opartej głównie o świeżo wyciskane soki oraz koktajle owocowo - warzywne wzbogaconej niewielkimi porcjami posiłków mięsnych i węglowodanych. Zasadnicze znaczenie podczas turnusu ma cykl zabiegów hydrokolonoterapii, których zadaniem jest oczyszczenie układu pokarmowego ze złogów i zanieczyszczeń, pobudzenie metabolizmu oraz perystaltyki jelit, a także odtworzenie pawidłowej flory bakteryjnej. Cykl zabiegów masażu bańką chińską poprawia kondycję skóry, która przy redukcji wagi ma tendencję do wiodczenia, natomias drenaż limfatyczny usprawinia krążenie chłonki, redukcję obrzęków oraz usuwanie z organizmu uwalnianych podczas terapii toksyn. Podczas turnusu realizujemy cykl trenigów fizycznych, w formie ćwiczeń, nordic walking, wyjazdów rowerowych, biegania - czyli ćwiczeń aerobowych, które pobudzają spalanie tkanki tłuszczowej i poprawiają parametry układu krążenia. 

 

Podczas turnusu dowiesz się ponadto, jakie niedobory i dysfunkcje występują w Twoim organizmie, jakie zasady prawidłowego odżywiania wdrożyć po zakończeniu turnusu, aby uzyskane efekty terapii były trwałe i nie nastąpił ponowny wzrost wagi ciała.