Program przeciwpasożytniczy i oczyszczający organizm

Według danych WHO (Światowa Organizacja Zdrowia), pasożyty są przyczyną 80% chorób, a co trzeci z nas zainfekowany jest różnego rodzaju pasożytami. Jeszcze więcej osób jest zarażona wirusami, bakteriami, grzybami, które wywołują wiele chorób i dolegliwości takich jak: bóle i zawroty głowy, bóle kości, bóle kręgosłupa, alergie, egzemy, osłabienie, problemy trawienne, nerwice, depresje, senność, choroby układów moczowo-płciowych, infekcje dróg oddechowych i szereg innych. Paradoksalnie medycyna akademicka nie łączy wielu chorób z obecnością pasożytów, a stosując leczenie objawowe, tłumi jedynie skutki ich występowania. 

 

Program przeciwpasożytniczy i oczyszczający organizm jest najszerszą, oferowaną w naszym centrum, długofalową terapią obejmującą diagnozę problemów zdrowotnych oraz oczyszczanie organizmu z chorobotwórczych patogenów, złogów, kamieni i nieczystości. Skutecznie eleminuje pierwotne przyczyny chorób w naszym organizmie oraz przywraca czystość poszczególnych organów i układów ciała, przyczyniając się do wzrostu odporności. Przejście programu nie tylko pozwala na wyleczenie wielu chorób i dolegliwości, także o charakterze przewlekłym, ale przyczynia się również do ogólnej poprawy samopoczucia, witalności, wzrostu energii życiowej.  

 

Program rozpoczyna się badaniem diagnostycznymVEGA-TEST, w którym sprawdzamy pracę poszczególnych organów i stwierdzamy obecność chorobotwóczych patogenów: pasożytów, pierwotniaków, bakterii, grzybów, wirusów, metali ciężkich, itd. Po badaniu wprowadzane jest leczenie homeopatyczne, cykl zabiegów biorezonansu  (zazwyczaj 10 lub 20 w zależności od wyników badania) oraz ziołowa terapia przeciwpasożytnicza. Ten etap programu trwa ok. 30 dni.

 

W następnym etapie rozpoczynamy kompleksową terapię oczyszczającą cały organizm - szczegóły terapii tutaj >

 

W ramach terapii wykonywane są procedury:

  • oczyszczania jelita grubego,

  • oczyszczania wątroby,

  • oczyszczania stawów i kości,

  • oczyszczania nerek,

  • oczyszczania układu krwionośnego i limfatycznego,

  • oczyszczania organizmu z kwasu moczowego.

  • odtworzenia właściwej flory bakteryjnej w jelitach

 

Po zakończeniu procedur oczyszczających i przyjmowaniu leków homeopatycznych (po ok. 2 miesiącach) wykonywane jest kontrolne badanie diagnostyczne, w którym oceniamy skuteczność terapii i poziom oczyszczenia organizmu.